Series
Ratings
47
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5