Titles you rated
Come and SeeRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Sling BladeRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 5.0
Barry LyndonRated ★ 5.0
Kind Hearts and CoronetsRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Never, Rarely, Sometimes, AlwaysRated ★ 5.0
Eyes Without a FaceRated ★ 4.5
DiaboliqueRated ★ 5.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Humanity and Paper BalloonsRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 5.0- 女囚701号 さそりRated ★ 4.5
VampyrRated ★ 5.0
The Virgin SuicidesRated ★ 5.0
You're Under Arrest: The MovieRated ★ 3.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 5.0