Series
Ratings
23
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0