Series
Ratings
44
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.0
SuperstoreRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 1.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.0