Series
Ratings
383
Shomuni Season 4Rated ★ 2.0
Last FriendsRated ★ 3.5- A Chef of NobunagaRated ★ 1.5
- A Chef of NobunagaRated ★ 3.0
- 青春探偵ハルヤ~大人の悪を許さない!~Rated ★ 2.5
ReverseRated ★ 3.5- 절대달령Rated ★ 3.0
- Hayate the Combat ButlerRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 2.0- あぽやん~走る国際空港Rated ★ 3.5
Death Note: New GenerationRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 3.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.0
AntarcticaRated ★ 1.5- MR. BRAINRated ★ 4.0
- 북풍과 태양의 법정Rated ★ 3.0
- ATARU スペシャル~ニューヨークからの挑戦状!! ~Rated ★ 3.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0