Series
Ratings
28
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0