Movies
Ratings
302
The NotebookRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0