Series
Ratings
76
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 4.0
The Royal FamilyRated ★ 4.0
I Still Wanna Have Sex with My WifeRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Final DraftRated ★ 4.5
BelieveRated ★ 4.0
Roppongi ClassRated ★ 4.5
RikuohRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Informa Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5