Series
Ratings
834- 방과후 태리쌤Rated ★ 2.5
- Manito ClubRated ★ 3.0
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
Beef Season 2Rated ★ 3.0
The Darwin IncidentRated ★ 3.5
Hijack Season 2Rated ★ 3.5- Kingdom Season 6Rated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Still ShiningRated ★ 3.0- 천하제빵Rated ★ 2.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Young SherlockRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
The Night ManagerRated ★ 3.0