Series
Ratings
14
The StudioRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 4.0
Go! Princess PreCureRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
24Rated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0