Movies
Ratings
129
OldRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 3.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
FreakyRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
American UtopiaRated ★ 4.5
The Death of Dick LongRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0- One Last Deal Tuntematon mestariRated ★ 4.5
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.5