Series
Ratings
26
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0