Series
Ratings
81
Just a bit EspersRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The BreakthroughRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The FableRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5