Series
Ratings
12
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 4.5- Macross ZeroRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0- Macross PlusRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
SANCTUARYRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0