Series
Ratings
75
My Royal NemesisRated ★ 3.0
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 4.0
If Wishes Could KillRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 1.5
RiverdaleRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5