Movies
Ratings
88
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
JaneRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0