Movies
Ratings
280
Swiss Army ManRated ★ 4.0
Lesson in MurderRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Liar x LiarRated ★ 4.5- The Kodai FamilyRated ★ 3.5
He's All ThatRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Lords of ChaosRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.0- Sungkyunkwan Scandal the MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
My SpyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0