Series
Ratings
133
The King's AffectionRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 4.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- Don't Forget MeRated ★ 3.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 4.0