Titles you rated
Light of My LionRated ★ 4.5- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 4.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
HERORated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 4.5- インハンドRated ★ 4.5
- Humanoid Monster, BemRated ★ 5.0
Second LoveRated ★ 3.5- Higashino Keigo TegamiRated ★ 3.5
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 3.5
ShoutaiRated ★ 4.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0- Tokyo MER: Sumidagawa MissionRated ★ 4.5
- Stepmother and Daughter's Blues 2022 SpecialRated ★ 5.0