Titles you rated
Mother/AndroidRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 2.5
Shin UltramanRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 2.5
Mile 22Rated ★ 3.0
Little MonstersRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Don't Let GoRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
The Weekend AwayRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 4.0