Series
Ratings
30
Beef Season 2Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Man Vs BabyRated ★ 2.0- No Next LifeRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Battle for HappinessRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Kingdom Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5