Movies
Ratings
975- Whispering WaterRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
1st KissRated ★ 3.5
Angel's EggRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 2.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0
Your LetterRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.5