Titles you rated
- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5