Titles you rated
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
ManokRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 0.5
ArgylleRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0