Titles you rated
UsRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
A Dog's Way HomeRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The BronzeRated ★ 3.5
TransamericaRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Being GoodRated ★ 4.0