Movies
Ratings
471
The White TigerRated ★ 4.0
Voicemails for IsabelleRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The DigRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0