Movies
Ratings
356
Just FriendsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0