Movies
Ratings
252
Get SmartRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 5.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
The Pink PantherRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 5.0