Movies
Ratings
869
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 5.0
NightbitchRated ★ 3.0
Sing SingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
A Different ManRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
OldRated ★ 2.5