Movies
Ratings
29
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
King KongRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0