Titles you rated
ClickRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5