Series
Ratings
1039
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 4.0
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 3.5