Series
Ratings
912
BridgertonRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 4.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
ErasedRated ★ 2.5- Dororon Enma-kun MeerameraRated ★ 3.5
SAINT☆YOUNG MEN 2nd CenturyRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5- A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 4.0
The American Barbecue ShowdownRated ★ 3.5
Paw PatrolRated ★ 2.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.0