Titles you rated
SanjuroRated ★ 3.5- Dear WolgeumRated ★ 3.0
Mortal Kombat IIRated ★ 3.0
All GreensRated ★ 3.0
The Red SpectaclesRated ★ 3.0
Suit Yourself or Shoot Yourself!! The HeroRated ★ 4.0
A Weapon in My HeartRated ★ 4.0
The Calf DollRated ★ 3.0
Xtended ReleaseRated ★ 3.5
Lover, Lovers, Loving, LoveRated ★ 3.0- Conditio HumanaRated ★ 2.5
In TransitRated ★ 2.0- ShardsRated ★ 2.5
- Search for ImmortalityRated ★ 2.5
Kare Ki ni JyudanRated ★ 3.5- KarmaRated ★ 4.0
Plumb LineRated ★ 3.0
Body CollageRated ★ 3.5
SnowsRated ★ 2.5
FusesRated ★ 3.5