Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 3.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 2Rated ★ 2.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
In Real LifeRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0