Movies
Ratings
1046
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.0
Heart of StoneRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 1.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0