Series
Ratings
382
Berlin and the Lady with an ErmineRated ★ 2.0- The Wonder FoolsRated ★ 1.0
If Wishes Could KillRated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 3Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Straight to HellRated ★ 3.5
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 1.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Witch Hat AtelierRated ★ 3.5
Kill BlueRated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
American Horror Story Season 11Rated ★ 0.5
American Horror Story Season 12Rated ★ 0.5
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 2.0
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 1.5
Ms. MarvelRated ★ 0.5
Brand New Cherry FlavorRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 2.0