Movies
Ratings
87
Funny GamesRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
HostelRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
AquaslashRated ★ 1.5
TuskRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
AngstRated ★ 2.0
InsideRated ★ 2.0
Daddy's Little GirlRated ★ 2.5
Precure All Stars FRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
Utøya: July 22Rated ★ 2.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 1.5
JigsawRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 1.5