Series
Ratings
564- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- 더 시즌즈Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Katuri Season 5Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- 악인취재기; 사기공화국Rated ★ 2.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.5- Kiss the Universe Season 1Rated ★ 3.0
GlaciersRated ★ 3.0
Paik ClassRated ★ 2.5- 아는 외고Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0- 오래된 만남 추구Rated ★ 3.0