Series
Ratings
20
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0