Movies
Ratings
765
Girl in the BoxRated ★ 2.5
A Working ManRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
ColumbusRated ★ 3.0
Big DriverRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
FreelanceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Layer CakeRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.0
Sarah's KeyRated ★ 3.5
The LettersRated ★ 3.5
The Wrecking CrewRated ★ 2.5
The BeastsRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 3.0