Titles you rated
The Enfield PoltergeistRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
PluribusRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DisclaimerRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Five Days at MemorialRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Kingdom ExodusRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0