Series
Ratings
136- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.0
Good and BadRated ★ 3.5
Fake MommyRated ★ 3.0
Holiday LoveRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 3.5- HitokowaRated ★ 3.0
- Shojiki Fudosan Minerva SpecialRated ★ 3.5
Shoujiki Fudousan Season 2Rated ★ 4.0
Shoujiki FudousanRated ★ 4.0
ShoutaiRated ★ 4.0