Movies
Ratings
1060
A Little Something ExtraRated ★ 3.5
Magazine DreamsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
A Moon in the OrdinaryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Kekkon no HoukokuRated ★ 4.5
BakudanRated ★ 4.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0