Movies
Ratings
96
RedRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 0.5
From Miyamoto To YouRated ★ 3.0
What Is LoveRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 1.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Say Hello for MeRated ★ 0.5
Perfect StrangersRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.0
After the MatineeRated ★ 1.5
The Poker HouseRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 2.0