Movies
Ratings
39
The RoadRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 5.0