Titles you rated
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
EdenRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5