Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- 마이턴Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 2.5