Titles you rated
Doctor SinRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0
His Man Season 1Rated ★ 4.0- ToGetHerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5- Typhoon In That SummerRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0