Titles you rated
American GrindhouseRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Planet of the VampiresRated ★ 3.0- Minnesota ClayRated ★ 3.0
FrightmareRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Castle of BloodRated ★ 3.5
Kentucky PrideRated ★ 4.0
Fade to BlackRated ★ 2.5
Just Before NightfallRated ★ 3.5
Deep Blue NightRated ★ 3.5
No, the Case Is Happily ResolvedRated ★ 3.0
Scandal SheetRated ★ 4.0
Single White FemaleRated ★ 2.5
The WindowRated ★ 3.5
Drive a Crooked RoadRated ★ 3.0
Trilogy of TerrorRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 2.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Night StalkerRated ★ 3.0